• "Być jak Ignacy"

• Uczniowie z programem ,,Być jak Ignacy” odkrywają tajemnice otaczającego ich świata, poznają różne zjawiska, jednocześnie przekonując się, że nauka może być fantastyczną zabawą i niezapomnianą przygodą.

Sami będą zamieniać się w naukowców, będą eksperymentować, rozwijać kreatywność.

30 listopada zakończył się pierwszy blok zajęć poświęconych energii.

Uczniowie poznali informacje o różnych rodzajach energii elektrycznej oraz o sposobach pozyskiwania energii odnawialnej.

W ramach pracy konkursowej przygotowali makietę działającą na zasadzie wykorzystania energii odnawialnej.

Uczniowie pracowali zdalnie wykonując zadania umieszczone na stronie ,,Być jak Ignacy” i zastanawiali się jak uratować świat przed negatywnymi skutkami wykorzystywania nieodnawialnych źródeł energii.